picture picture picture picture picture picture Social Network |
picture

Koncepcka forum
nowe forum dyskusyjne

Masz problem z znalezieniem odpowiedniej firmy do wybudowania domu? Tutaj znajdziesz firmy które polecają oraz oceniają inny użytkownicy którzy już skorzystali z ich usług. Bądź lepszy od innych !!.

picture

Forum działa 24h
szybkie działanie to podstawa

Nasze forum jest postawione na najlepszym VPS które gwarantuje działanie non stop. Jeśli kiedyś miałeś problemy z uruchomieniem naszego forum, napisz! Nasi admini starają się o wygode naszych użytkowników.

picture

O czym się pisze?
nowe opinie, nowe oceny

Coraz więcej użytkowników na naszym forum (ok. 1356) skorzystało z opini i zawsze wychodzili zadowoleni od danej firmy. My również sprawdzamy czy faktycznie opinie dodane na forum są prawdziwe.

Gdzie dostanę siatki na ogród

Gdzie dostanę siatki na ogród

Przeglądałem ostatnio siatki na oczka wodne i właśnie czegoś takiego będę potrzebował na wiosnę. Może polecacie jakiegoś sprawdzonego, zaufanego producenta.

deksta84

Posty: 11

 
Planuję też zmiany w ogrodzie i widzę, że jeśli chodzi o te siatki ochronne na ogród, to rzeczywiście jest jakość. Z polipropylenu bankowo będą odporne na warunki atmosferyczne. Muszę obliczyć, ile tego dokładnie potrzebuję, ale wydaje mi się, że to będzie najtańsze, ale też trwałe rozwiązanie w ramach ogrodzenia.

tyuMer

Posty: 13

 
Jak dodatkowo sam wykonasz ogrodzenie to bankowo zaoszczędzisz. Dwa lata temu na działce robiłem takie ogrodzenie z siatek na ogród i wyszło super. Do tej pory z siatką nic złego się nie dzieje.

jarossek6

Posty: 16

 
Tutaj mają mnóstwo siatek na ogród https://bagan.pl/siatkiochronne-naogrod. Kupiłem u nich w tamtym roku siatkę do wykonania ogrodzenia na działce i takich tam zabezpieczeń. Jest okej, ponieważ to dobrej klasy siatki. Polecam.

Fanatyk

Posty: 5

 
Planuję też zmiany w ogrodzie i widzę, iż jeśli chodzi o te siatki ochronne na ogród, to rzeczywiście jest jakość. Z polipropylenu bankowo będą odporne na warunki atmosferyczne. Muszę obliczyć, ile tego dokładnie potrzebuję, ale wydaje mi się, iż to będzie najtańsze, ale też trwałe rozwiązanie w ramach ogrodzenia.

Miluśkooo2

Posty: 10

 
Że też tak w ogóle robią takie badziewie. Nabyliśmy trampolinę na promocji, niby tylko oszczędność, bowiem też trzeba było po sezonie kupić nowe siatki do trampolin i wymienić. W sumie nie wiem, z czego to była siatka, lecz teraz wiem, że PP jest najlepszy. Od razu widać różnicę nawet w samym użytkowaniu. Polecam.

mazi1991

Posty: 9

 
Tego typu siatki na trampoliny użyliśmy, żeby ogrodzić plac zabaw w ogrodzie. Całość bardzo dobrze się prezentuje i jest trwała. Siatki można kupić online. Wtedy wychodzi nawet taniej. Jak zamawiasz większą ilość, to masz bezpłatną dostawę. Wybraliśmy sobie ciekawy kolor i drobne oczka. Naprawdę polecam.

Kobitka22

Posty: 11

 
Dokładnie, ja z takich siatek na basen korzystam i jestem zadowolony. Nie niszczą się od wody, w sumie to chyba niezniszczalny produkt :) Teraz mam w planach wykonanie kilka przegrodzeń w ogrodzie i chyba też zdecyduję się właśnie na ten rodzaj polipropylenowych siatek.

Lalka

Posty: 7

 
Chyba nie ma innego rozwiązania tylko siatki na oczka wodne, no bo czym zabezpieczyć zbiornik? Muszę wykonać takie zabezpieczenie i poszukuję sposobów. Znacie jakieś różne?

Motospec

Posty: 5

 
A jeśli chodzi o siatki na hamaki, to co konkretnie polecacie? Mam dylemat pod kątem wielkości oczek, ale o grubości też napiszcie, jak sami robiliście hamak. Muszę chociaż orientacyjnie wiedzieć co i jak :) Z góry dzięki za zainteresowanie tematem.

iwanowskis

Posty: 14