picture picture picture picture picture picture Social Network |
picture

Koncepcka forum
nowe forum dyskusyjne

Masz problem z znalezieniem odpowiedniej firmy do wybudowania domu? Tutaj znajdziesz firmy które polecają oraz oceniają inny użytkownicy którzy już skorzystali z ich usług. Bądź lepszy od innych !!.

picture

Forum działa 24h
szybkie działanie to podstawa

Nasze forum jest postawione na najlepszym VPS które gwarantuje działanie non stop. Jeśli kiedyś miałeś problemy z uruchomieniem naszego forum, napisz! Nasi admini starają się o wygode naszych użytkowników.

picture

O czym się pisze?
nowe opinie, nowe oceny

Coraz więcej użytkowników na naszym forum (ok. 1356) skorzystało z opini i zawsze wychodzili zadowoleni od danej firmy. My również sprawdzamy czy faktycznie opinie dodane na forum są prawdziwe.

dom z bali koszt, oferta

dom z bali koszt, oferta

Chciałbym postawić nowoczesny dom z bala na działce. Chcę w nim mieszkać przez cały rok. Komu zlecić takie prace żeby wszystko było wykonane prawidłowy sposób?

tefal100

Posty: 1

 
Jeśli chodzi o wykonanie prosto od producenta domów drewnianych całorocznych to można to znaleźć na stronie https://wondorf.net/pl/manufacturing. Mają tutaj przygotowany kalkulator gdzie zaznacza się różne opcje projektu.

wiesław11

Posty: 8

 
Wybrałem dom z bala pod klucz i firma wszystko mi wykonała. Z tego, co wiemy to był producent domów, dlatego uzyskałem naprawdę bardzo niskie ceny. Jestem zadowolony, bo całą pracę wykonali bardzo solidnie.

dziubbek56

Posty: 4

 
Dla mnie dom z drewna od producenta był tani i co ważne solidnie wykonany. Mnie się taka oferta podobała, bo spełniała wszystkie moje oczekiwania i wymagania.

Polaczek90

Posty: 5

 
Trzeba przejrzeć inne projekty domów z bala, a wtedy prościej będzie coś pod swoje żądania dopasować. Każdy ma różne oczekiwania. Mnie wystarczył mały domek na działkę, natomiast jeżeli miałbym go stawiać, jako całoroczny do mieszkania, na co dzień to musiałby być o dużo większe. Firma do wszystkiego się dostosowuje.

HARY1953

Posty: 2

 
Dzisiaj można zamówić domy z bala w cenie, która jest zadowalająca dla każdego. Murowany dom nie będzie tak efektowny i ciepły, dlatego lepiej będzie postawić na drewno.

Watuniaa

Posty: 15

 
Zamawiałem dom z bala od producenta i jestem zadowolony. Projekty, jakie przygotowali są dopasowane do potrzeb klienta. Można mieć domek parterowy, ale może mieć jedno, a nawet dwa piętra. Dla mnie to super propozycja, dlatego z niej szybko skorzystałem.

Dzidzia

Posty: 8

 
Dziś można zamówić domy z bala w cenie, która jest zadowalająca dla każdego. Murowany dom nie będzie tak efektowny i ciepły, dlatego lepiej będzie postawić na drewno.

Kmiotek55

Posty: 12

 
Najlepiej brać domy z drewna od producenta, bo oferta jest bardzo duża, a ceny są bardzo atrakcyjne. Wiem, co mówię, bo sam z takiej oferty skorzystałem. Do wyboru są różne opcje, jeśli chodzi o bale. Mnie pasowały klejone, ale są również toczone. Do tego dopasowuje się grubość takich bali pod własne wymagania.

Motospec

Posty: 7

 
Wybrałem dom z bala pod klucz i firma wszystko mi wykonała. Z tego, co wiemy to był producent domów, zatem uzyskałem naprawdę niesłychanie niskie ceny. Jestem zaspokojony, bo całą pracę wykonali niesłychanie solidnie.

1eustachy4

Posty: 2