picture picture picture picture picture picture Social Network |
picture

Koncepcka forum
nowe forum dyskusyjne

Masz problem z znalezieniem odpowiedniej firmy do wybudowania domu? Tutaj znajdziesz firmy które polecają oraz oceniają inny użytkownicy którzy już skorzystali z ich usług. Bądź lepszy od innych !!.

picture

Forum działa 24h
szybkie działanie to podstawa

Nasze forum jest postawione na najlepszym VPS które gwarantuje działanie non stop. Jeśli kiedyś miałeś problemy z uruchomieniem naszego forum, napisz! Nasi admini starają się o wygode naszych użytkowników.

picture

O czym się pisze?
nowe opinie, nowe oceny

Coraz więcej użytkowników na naszym forum (ok. 1356) skorzystało z opini i zawsze wychodzili zadowoleni od danej firmy. My również sprawdzamy czy faktycznie opinie dodane na forum są prawdziwe.

Skutery wodne w Warszawie, dobra firma ?

Skutery wodne w Warszawie, dobra firma ?

Mam pytanie, czy korzystaliście z jakiejś agencji odnośnie imprez dla firm na Mazurach? Coś takiego właśnie by nam się przydało. Znacie coś konkretnego? Z góry dziękuję.

Krakus

Posty: 10

 
Akurat miałem okazję uczestniczyć w takiej imprezie dla firm w Warszawie, więc powiem jedno. Im dłuższa, tym lepiej, choć nie do końca każda forma rozrywki mi odpowiadała. Najlepsze są jak dla mnie terenówki, tu można się wyszaleć, no i skutery wodne, jak jest ku temu okazja, pogoda sprzyja.

Marioleczka

Posty: 10

 
Wiele słyszałem o imprezach dla firm w Zalewie Zegrzyńskim i chętnie bym skorzystał :) jakby akurat była taka okazja ku temu. Całość zawsze zależna jest od agencji, jak to przygotuje, jak jest dobra to i impreza będzie ok.

Antekkk

Posty: 21

 
To witajcie w klubie, bo też byliśmy na wyjeździe integracyjnym w Warszawie właśnie od nich, polecam firmę bez dwóch zdań, choć w każdej dyscyplinie nie uczestniczyłem. Miałem nieco obaw co do terenówek, a bardziej tego ekstremalnego szlaku, ale na skuterach wodnych bawiłem się jak dziecko. Pozdrawiam.

mitr

Posty: 19

 
Takie imprezy 4x4 w Warszawie muszą być rzeczywiście spoko. Tylko, iż w wypadku naszej firmy raczej nie zanosi się na taki wyjazd integracyjny :(

WF2015

Posty: 13

 
Na takie wyjazdy integracyjne w Warszawie też bym się pisał :) ale nie mam gdzie. Kumpel był i opowiadał, że to mega fajna sprawa :) Dwa dni na bardzo atrakcyjnych terenach z super sprzętem typu quady, skutery itp. I chyba też z tej agencji pojechali. Spoko sprawa, byle tylko chcieli organizować takie rzeczy w firmach.

denkrost

Posty: 13

 
Ogromna oferta, naprawdę godna uwagi http://adrenalinaclub.pl/project/charlie-and-friends/. W naszej prężnie działającej firmie okazała się skuteczną metodą dla wzmocnienia więzi między pracownikami. Te imprezy dla firm w Zalewie Zegrzyńskim gorąco polecam.

Dinker5

Posty: 12

 
Już dwa razy uczestniczyłem w takiej imprezie dla firm w Warszawie. Mam nadzieję, że i w tym roku coś nam zorganizują. U nas można było spróbować nawet windsurfingu, ogólnie niezapomniane wrażenia. Wiadomo, że na takich imprezach całkiem inaczej odbiera człowiek ludzi z pracy, a o to przecież w całej tej sprawie chodzi. Jest fajnie i tyle.

eluniq

Posty: 29

 
Nam też przydałby się taki wypad :) W odróżnieniu od innych szefów, nasz chyba nie wpadnie na pomysł, żeby sięgnąć z takich atrakcji w Zegrzu. Sama chętnie skorzystałabym z takich skuterów wodnych lub łodzi motorowych. Fakt jest jeden szefowie muszą jednakże mieć świadomość, że takie rzeczy są potrzebne, a nie tylko wystawiać ręce i brać i potrzebować.

willos

Posty: 12

 
Naprawdę mają niezmiernie dobrą ofertę. Organizują wyjazdy integracyjne w Warszawie, natomiast jeżeli chodzi o miejsca to są to rzeczywiście częstokroć nawet takie, o których nie mamy pojęcia, że takie są :) Też polecam tę agencję, bowiem znamy ją od paru lat i korzystamy z zawsze wypasionej i doświadczonej oferty.

wisła1905

Posty: 10