picture picture picture picture picture picture Social Network |
picture

Koncepcka forum
nowe forum dyskusyjne

Masz problem z znalezieniem odpowiedniej firmy do wybudowania domu? Tutaj znajdziesz firmy które polecają oraz oceniają inny użytkownicy którzy już skorzystali z ich usług. Bądź lepszy od innych !!.

picture

Forum działa 24h
szybkie działanie to podstawa

Nasze forum jest postawione na najlepszym VPS które gwarantuje działanie non stop. Jeśli kiedyś miałeś problemy z uruchomieniem naszego forum, napisz! Nasi admini starają się o wygode naszych użytkowników.

picture

O czym się pisze?
nowe opinie, nowe oceny

Coraz więcej użytkowników na naszym forum (ok. 1356) skorzystało z opini i zawsze wychodzili zadowoleni od danej firmy. My również sprawdzamy czy faktycznie opinie dodane na forum są prawdziwe.

Prezent z okazji rocznicy

Prezent z okazji rocznicy

Potrzebuje pomocy, mam kilka starych nagrań z ważnych dla nas uroczystości niemniej jednak niestety są one nagrane na VHS. Czy da się to jakoś przegrać na dvd lub na komputer aby można było nagrać więcej kopii i podarować rodzinie. Nie każdy ma już odtwarzacz kaset VHS wobec tego też to jest dla mnie tak znaczące.

Ymooo2

Posty: 15

 
Przeszukałem kilka for, zadawałem pytania ale nikt nie prowadził mi nic wyjątkowego. Chyba będę zmuszony odszukać dobry odtwarzacz, jakim odtworzę kasetę i nagram kamerą cyfrową albowiem innej opcji nie widzę. Chyba, że ktoś zna lepsze rozwiązanie więc czekam.

Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi i pomoc.

Złoty

Posty: 20

 
Taka kopia nagrania vhs może być znakomitym pomysłem na prezent na przykład dla dziadka czy rodziców. Ja około rok temu przegrałem kasetę vhs ze wesela rodziców i podarowałem im w prezencie. Technicy podkręcili obraz oraz dźwięk zarówno fakt jest niesamowity.

Polaczek90

Posty: 22

 
Widzę, ze szukasz tego czym ja głowiłem się dość sporo czasu jeszcze kilka miesięcy temu. Oferta strony http://www.vhs24.pl będzie najlepszą opcją. Miałem kilka starych rodzinnych pamiątek to postanowiłem nagrać je na płyty dvd i puścić na spotkaniu rodzinnym. Wszyscy byli zadowoleni i każdemu postanowiłem wręczyć kopie. Do każdych 5 sztuk 1 nagranie zyskujemy gratis. Należałoby sięgnąć właśnie z tej oferty.

Maciusinski

Posty: 21

 
Witajcie drodzy forumowicze, chciałbym zaoferować nagrywanie kaset vhs na płytę dvd. Chętnie przyjmę nawet większe zlecenia, z tym, iż zajmie to trochę więcej czasu. Proponuje podkręcenie wizualne filmu, barw oraz ścieżki dźwiękowej. Nie potrzebuje gigantycznych cen, ustalamy ją według wielkości zamówienia.

Jarko445

Posty: 15

 
Kiedyś trochę poszukiwałem na temat w Internecie ale ciężko było cokolwiek innego znaleźć ale może aktualnie to się zmieniło. Ja nagrałem kamerą po tym jak puściłem w odtwarzaczu. Jakość trochę nie do końca wspaniała ale zawsze mona zachować pamiątkę na długie lata. Jakbyś odszukał coś to proszę podaj dane.

Intro_69

Posty: 20

 
Jeżeli szukasz porządnej oferty to mogę zapytać wujka bo z tego co wiem ostatnio korzystał z takich usług. Film po nagraniu na vhs wygląda niesamowicie. Wyższe kolory, jakość oraz ostrość dało świetny efekt. Należałoby wydać kilkanaście złoty bo później możemy sobie nawet zrobić kilka kopii zapasowych i wręczyć je swoim bliskim.

Skuteczność

Posty: 27

 
Witaj kolego, jeżeli szukasz nadal firmy, jaka jest w stanie przegrać nagranie kasety vhs na dvd to mam rozwiązanie twojego problemu. http://www.vhs24.pl to jeden z najlepszych punktów oferujących takie usługi. Korzystałem już dwa razy i oba nagrania są niesamowite. Efekt jest faktycznie interesujący.

kwiat_r151

Posty: 19